Carlo Gavazzi RZ3A60D75
Solid State Relays - Industrial Mount SSR 3 POLE ZS 42-660V 75A 4-32VDC
Carlo Gavazzi
Product Category:Solid State Relays - Industrial Mount
RoHS: DETAILS
Three Phase Relays
SSR
Panel Mount
75 A
600 VAC
3 Form A (3PST-NO)
Zero Switching
4 VDC to 32 VDC
23 mA
- 30 C
+ 80 C
IP10
RZ3A
103 mm
73.5 mm
41 mm
Brand:Carlo Gavazzi
Input to Output Isolation Method:4 kVAC
Product Type:SSR - Solid State Relays
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Carlo Gavazzi RZ3A60D75
  • Markalar Carlo Gavazzı
  • Ürün Kodu: RZ3A60D75
  • Depo Yeri : VİTRİN
  • Stok Durumu: 1
Etiketler: Carlo Gavazzi RZ3A60D75, Carlo Gavazzi, RZ3A60D75, Solid State Relays - Industrial Mount SSR 3 POLE ZS 42-660V 75A 4-32VDC, CEA, BURSA, BURSAELECTRNIC