Carlo Gavazzi RP1D350D1
Solid State Relays - PCB Mount SSR DCS PCB MT 350V 1A 4.25-32VDC
Product AttributeAttribute Value
Carlo Gavazzi
Product Category:Solid State Relays - PCB Mount
RoHS: DETAILS
PCB Mount
1 A
350 VDC
1 Form A (SPST-NO)
4.25 VDC to 32 VDC
15 mA
- 20 C
+ 80 C
43 mm
10.5 mm
25.4 mm
RP1D
Brand:Carlo Gavazzi
Product:Solid State Relays
Product Type:SSR - Solid State Relays
Yorum Yap
Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Carlo Gavazzi RP1D350D1
  • Markalar Carlo Gavazzı
  • Ürün Kodu: RP1D350D1
  • Depo Yeri : Vitrin
  • Stok Durumu: 5
Etiketler: Carlo Gavazzi RP1D350D1, Carlo Gavazzi, RP1D350D1, Solid State Relays - PCB Mount SSR DCS PCB MT 350V 1A 4.25-32VDC, CEA, BURSA, BURSAELECTRONIC